top of page

YORUMLAR ve REFERANSLAR

MÜŞTERİLERİMİZDEN ve VELİLERİMİZDEN GELEN BAZI YORUMLAR
TAN AİLESİ  (Chaucer College 2018 DİL OKULU)

Süper bir organizasyon! Sanki her anında sizinleydik. Çiğdem Hocam çok teşekkür ediyoruz.

BARIŞKANER AİLESİ  (Chaucer College 2018 DİL OKULU)

Çiğdem Hocam herşey için tek tek teşekkür ederiz. Çok güzel, verimli bir yaz okulu oldu. Çocukların her an yanlarında oldunuz... Tekrar sonsuz teşekkürler ve sevgiler. İyi ki varsınız.

ARSLAN AİLESİ  (Chaucer College 2018 DİL OKULU)

...Herşey için çok teşekkür ederiz. Gerçekten çok verimli, çok eğlenceli vakit geçirdiler ve gönderdiğiniz fotoğraflar ve videolarla özlem giderdik... Çok doğru bir tercih yaptığımıza inanıyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

ÖZYURT AİLESİ  (Chaucer College 2018 DİL OKULU)

Çiğdem ve Berkan hocalarım, Bizlere ve çocuklarımıza yaşattığınız bu eşsiz deneyim ile güleryüzlü, samimi ve ilgili tutumunuzla bizi rahat ettirdiğiniz için sonsuz teşekkürler.

ABDURRAHMAN YAVUZ & HARİKA YANADUR  (Londra)

Uzun bir süredir yurtdışında dil eğitimi almayı düşünüyorduk. Ancak aklımızda birçok soru işareti vardı. Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Kora Yurtdışı Eğitim ile tanıştık. Çiğdem Hanım ile tanıştığımızda bize göstermiş olduğu ilgiyle aklımızda ki  soru işaretlerinden tamamen kurtulup yurtdışında dil eğitimi almaya karar verdik. Kararı vermemiz ile Londra' ya vardığımız süreçte ne zaman kafamıza takılan bir şey olsa rahatlıkla Çiğdem Hanım' ı arayıp cevap alabildik. Böylece aklımızda hiçbir zaman neyin nasıl olacağı konusunda bir soru olmadı. Londra' ya vardığımız zaman da Kora Yurtdışı Eğitim bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Düzenli olarak bir sorunumuz ve ihtiyacımız var mı diye soruldu. Yurtdışında hem dil eğitimi alıp hemde kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız kesinlikle Kora Yurtdışı Eğitimi tercih etmelisiniz. Teşekkürler Kora Yurtdışı Eğitim :)

Emine Çiftçi (diğer müşterimiz Aslı Ulaşlı ile birlikte) Westminster'da.
Emine Çiftçi (diğer müşterimiz Aslı Ulaşlı ile birlikte) Westminster'da.
Emine Çiftçi (diğer müşterimiz Aslı Ulaşlı ile birlikte) Westminster'da.
Emine Çiftçi (diğer müşterimiz Aslı Ulaşlı ile birlikte) Westminster'da.
Emine Çiftçi (diğer müşterimiz Aslı Ulaşlı ile birlikte) Westminster'da.
Emine Çiftçi (diğer müşterimiz Aslı Ulaşlı ile birlikte) Westminster'da.

Abdurrahman Yavuz ve Harika Yanadur Londra'da...

EMİNE ÇİFTÇİ (Stafford House, Londra)

Merhaba! Adım Emine, ingilizce Öğretmeniyim. Akademik kariyer peşinde olduğum için İngiltere'de yüksek lisans yapmaya karar verdim, ama kimden nasıl bilgi almam gerektiğini bilmiyordum o yüzden direk aklıma Çiğdem hocam geldi çünkü kendisinin bir yurtdışı danışmanlık şirketi kurduğunu biliyordum, kendisine ulaştığım ilk andan itibaren işi için verdiği mücadele kendisini hayran bıraktıran cinstendir; çünkü işini gerçekten azimle ve sevgiyle yapan biri Çiğdem hoca, kendisine bana yardımcı olup olamayacağımı sorduğumda belli kritelere sahip olmak gerektiğini söyledi, mesela ielts gibi, o yüzden benim için Londra'da harika bir dil okulu ayarladı. Ama tabi ki yurtdışına gitmek orda eğitim almak süreç isteyen (pasaport, vize, uçak bileti, konaklama vs vs) bir iştir. Ve bu danışmanlık şirketi benim her adımımla bire bir ilgilendi, örneğin okulum, konaklamam, ve şehir hakkında her zaman bilgilendirme mesajları aldım, ki Gitmeden önce kısa bir oryantasyon eğitimi bile aldım. Ki gittikten sonra da zaten yalnız hissetmiyorsunuz kendinizi çünkü Kora yurtdışı eğitim danışmanlığı bir anne-baba sıcaklığı edasıyla her zaman neler yaptığımı, alışıp alışmadığımı,bir sorunumun olup olmadığını sordu; sanırım bu yüzdende ayrıca teşekkür etmeliyim kendilerine.... Özetle ben Gittim gördüm ve mutlu oldum. Harika bir deneyim kazandım! Bir kez daha Kora Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık şirketine, Çiğdem Hocam ve ekibine minnet ve teşekkür borçluyum!

Emine Çiftçi (diğer müşterimiz Aslı Ulaşlı ile birlikte) Westminster'da.

Emine Çiftçi (bir başka müşterimiz Aslı Ulaşlı ile) Westminster (Londra)'da...

İş ortaklarımızdan ve çalıştığımız okulların akreditasyonunu sağlayan kurumlardan bir kısmı aşağıda listelenmiştir.

WIT
AAEAAQAAAAAAAAaFAAAAJGU0ZWVmN2FiLTdlNzQtNDhhNS04NTJhLTM2NGI2NThiOGE3MA.png
Wimbledon School of English Logo
skola-logo
footer-logo-new
00202242
logo-2
logo-2
1357829528SFSE2-Logo
british-council-logo
1406583750-delfin-english-school-london-logo-150x150
BAC-MAIN-LOGO1
studyholidays
bottom of page