EKİBİMİZ

KORA YURT DIŞI EĞİTİM'in deneyimli ve yardımsever danışmanları yurt dışı deneyiminizi kolaylaştırmak için her zaman yanınızda. 

Senem Belendir - Yönetici

Profesyonel turist rehberi olan Senem Belendir Japonca dilinde rehberlik yapmaktadır. Başkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültetesi mezunudur. Hobi olarak Tarih eğitimi alan Senem Belendir ayrıca ANRO Denetim Başkanidir. Evli ve bir çocuk annesidir. 

Çiğdem Ulu - Eğitim Danışmanı

Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi'nde tamamlayan Çiğdem Ulu, tecrübeli bir İngilizce öğretmeni ve yurtdışı eğitmenidir. Kendisi evli ve iki çocuk annesidir. 

Anıl Erol - Eğitim Danışmanı

Hacettepe Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Anıl Erol 10 yılı aşkın bir süredir İngilizce öğretmenliği yapmaktadır. Erasmus ve Avrupa Birliği projeleri gibi yurt dışı merkezli birçok proje hazırlamış olan Anıl Erol, ayrıca şirketimizin Karadeniz Bölgesi (Trabzon) temsilcisidir. 

Dr. Berkan Ulu - Şirket Danışmanı

Lisans ve Yüksek Lisans eğitimlerini Hacettepe Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde tamamlayan Berkan Ulu, 2010 yılında aynı alanda Ankara Üniversitesi (DTCF)'nden doktora derecesini almıştır. Arts and Humanities Research Council ve TUBITAK burslusu olarak daha önce Leeds Üniversitesi'nde görev yapan Dr. Ulu'nun alanında birçok yayını bulunmaktadır. 

Dora Ulu - Gelecek Kuşak Eğitim Danışmanı

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gelecek nesil danışmanımız olacak kızımız Dora Ulu'yu da bu alanda özenle yetiştiriyoruz. 

Arman Kora Ulu - Şirket İsim Sahibi

Şirketin en kıymetli üyesi ve isim sahibi Arman Kora Ulu... Anadili İngilizce olan Arman, iyi derecede Türkçe de bilmektedir.

Please reload